Sklep

Bezpieczny wydruk

Canon traktuje ochronę poufnych informacji Twojej firmy bardzo poważnie. Platforma imageRUNNER ADVANCE jest obecnie znacznie bardziej bezpieczna niż do tej pory dzięki płynnej integracji naszegosprzętu i oprogramowania oraz gamy funkcji bezpieczeństwa, które gwarantują poufność i dostępność informacji w ramach ich cyklu życia.


Uwierzytelnianie logowania użytkownika w urządzeniu oznacza, że nawet zadania wysyłane z urządzeń mobilnych są przechowywane bezpiecznie do czasu wydruku – zapewniając ochronę poufności. Aby pom.c w zapobieganiu przypadkom nieautoryzowanego rozpowszechnienia informacji poufnych, wiele funkcji urządzeń można wyłączyć, aby indywidualni użytkownicy nie mieli do nich dostępu. Dodatkowo graficzne i dźwiękowe przypomnienia o pozostawionych na podajniku oryginałach* powiadamiają o pozostawieniu skanowanych poufnych dokument.w w urządzeniu. Drukowanie przez gościa r.wnież zapewnia bezpieczne drukowanie mobilne ad hoc, bez dostępu do sieci firmowej. Aby zapewnić jeszcze większą kontrolę, opcjonalne, kompletne rozwiązanie uniFLOW obejmuje imageWARE Secure Audit Manager Express. Ten zaawansowany pakiet zapewnia możliwość wykrycia i zapobiegania wszelkim pr.bom drukowania, skanowania, wysyłania faks.w i kopiowania dokument.w zawierających określone słowa kluczowe – z opcją alarmowania o wszelkich naruszeniach.

 

  • Funkcja HDD Erase (Czyszczenie dysku) usuwa dane tymczasowe po zakończeniu każdego zadania.
  • Funkcja HDD Format (Formatowanie dysku) usuwa i nadpisuje wszystkie dane na dysku twardym po zakończeniu cyklu eksploatacji urządzenia.
  • Funkcja HDD Data Encryption (Szyfrowanie danych na dysku) pomaga chronić informacje nawet po usunięciu dysku twardego, a teraz w wybranych modelach podlega weryfikacji FIPS 140-2.
  • Odporny na modyfikacje sprzętowy układ bezpieczeństwa pomaga chronić hasła i klucze szyfrowania.
  • Protokół IPsec zapewnia bezpieczeństwo danych przesyłanych w sieci.
  • SMB 3.0 zapewnia bezpieczne szyfrowanie.
  • Szyfrowane drukowanie oraz skanowanie i bezpieczny znak wodny.