Sklep

O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej, na której możecie się Państwo zapoznać z ofertą urządzeń biurowych, jakie  obecnie sprzedajemy i instalujemy u naszych Klientów w Gliwicach, na Śląsku oraz województwach ościennych. Liczba zadowolnych stale się powiększa, co nieustannie motywuje nas do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji, by dzięki nim, Państwa zadowolenie również stale rosło.

 

 W branży funkcjonujemy już od przeszło 15 lat, zdobywając doświadczenie w wielu    innych firmach naszego regionu.

 

Szybkość działania w kwestiach serwisowania instalowanych przez nas urządzeń, łatwy i przyjazny kontakt z naszym doradcą, atrakcyjne ceny sprzedażowe i serwisowe to tylko kilka atutów, które stawiamy na pierwszym miejscu. Wiemy, że to dzięki nim Wasze firmy, biznesy, instytucje, w których wydruk dokumentów wszelakich ma ogromne znaczenie, mogą nadal prężnie funkcjonować na rynku, bez obaw o koszty druku i czas realizacji zleceń.

 

Oprócz sprzedaży wielofunkcyjnych urządzeń marki Canon, proponujemy rozważenie opcji wydzierżawienie maszyny, co z całą pewnością może przyczynić się do jeszcze większych oszczędności związanych z obsługą Twojego biura.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na miejscu w naszym biurze, pod podanymi numerami telefonów naszych doradców, a  jeżeli wolicie elektroniczną formę kontaktu, ta również nie stanowi dla nas problemu. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytanie do nas, uwagi na temat naszej pracy, zapytanie o dane urządzenie bądź jego dzierżawę, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy i pomożemy!


MWM Office - wydrukuj z nami swój sukces!