Sklep

Serwis

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla naszych Klientów jest dobrze i szybko reagujący serwis gwarancyjny. Wiemy, że każda godzina niefunkcjonującego urządzenia biurowego, może narazić Twoją firmę na straty, dlatego staramy się jak najszybciej reagować na zgłaszane do nas usterki, czy problemy techniczne Państwa urządzeń.

zgłoś usterkę

Nasi stali Klienci, którzy zdecydowali się zarejestrować gwarancję na naszej stronie internetowej, oprócz wspomnianej szybkiej reakcji naszego działu serwisowego, otrzymają także merytoryczne wsparcie na każdym momencie eksploatacji swojego urządzenia drukującego. Będziemy informować o wszelkich nowościach technicznych i technologicznych, dzięki którym możliwe będzie usprawnienie funkcjonowania danego urządzenia, bądź obniżenie kosztów wydruku i eksploatacji.

Jednoczesną korzyścią wynikającą z posiadanego w naszym serwisie konta, jest szybki dostęp do sklepu, w którym bez problemu znajdziecie wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne do posiadanych przez Państwa urządzeń. Zapraszamy zatem do zarejestrowania gwarancji, którą otrzymaliście Państwo od nas podczas montażu urządzenia.